Міжнародний жіночий день 

Нашу гімназію свято не оминуло стороною!)  Всі діти вітали своїх вчителів, а хлопці - однокласниць. У переддень свята, 6 березня, гімназисти 1-4 класів із своїми класними керівниками організували виставку портретів своїх матусь. Було дуже цікаво подивитися якими ж виглядать мами в очах своїх діток. Не менш приємним подарунком для жіночої половини гімназії став святковий концерт, який організували учні разом з вчителями.  

Ще один сюрприз  - похід у боулінг! 

ми - команда! :) 

Дід Мороз нагородив гімназистів за продуктивний навчальний семестр, а також завітав до малят у садочок. 

проводжаємо 2017 рік! 

У стінах гімназії побував СВЯТИЙ МИКОЛАЙ! 

Святий Миколай у пошуках слухняних гімназистів!

24.11.2017  Родинне свято«Тато і я».  

2клас,класний керівник Терлецька Г.І.  

Тиждень природничих наук у гімназії “Пріоритет” 

В гімназії був провдений тиждень природничих наук. А саме: практикум на тему “Вплив людини на функціонування штучного біоценозу – акваріуму” (Учні 7 – 10 класів разом із вчителем біології чистили шкільний акваріум).

 А також лекція-дискусія на тему: “Значення рослин у житті людини”. 

І цікаве практичне занняття: “Розмноження кімнатної рослини на прикладі Бегонії тигрової (лат. Begonia tiger paws) вегетативним способом”. Знайомство дітей з будовою рослинного організму. 

Нещодавно в гімназії проходила декада української мови!

Гімназисти активно брали участь у конкурсах, вікторинах та олімпіадах. А також проявили себе з творчої сторони, під час виступів:  перший клас розповіли нам чудові поезії, другий та третій класи заспівали пімні, а шостий клас жартували гуморесками Павла Глазового.

Всі учасники були нагороджені та задоволені ;)